Kararlı Performans Kablo Test Cihazı, PLC Otomatik Ateşleme Test Cihazı

Temel bilgi
Menşe yeri: guangdong
Marka adı: HOOHA
Sertifika: GB17927.1~ 2-2011, ISO8191-1~ 2:19 88, EN597-1~ 2:19 95
Min sipariş miktarı: 1 Set
Ambalaj bilgileri: Plastik Ambalaj
Teslim süresi: 30 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 10sets/ay
: :
: :
: PLC kontrol Garanti:: 12 ay
Eğitim:: 5 gün
Vurgulamak:

yanıcılık test cihazları

,

tel test cihazları

Yazılım Mobilya Yanıcılık Test Cihazı, PLC Otomatik Ateşleme Test Cihazı

 

 

Uygulama kapsamı:


Simüle edilen eşleşmenin ateşleme kaynağı yazılım mobilyalarının ateşleme özelliklerine göre değerlendirilir.

 

Standardı karşılayın:


GB17927.1 ~ 2-2011, ISO8191-1 ~ 2:19 88, EN597-1 ~ 2:19 95

 

Ana Özellikler:


Ekipman yapısı:

Adopt the PLC method, all adopt the high quality device, ensure the system high quality, high speed operation, have the advanced nature. PLC yöntemini benimseyin, tüm yüksek kaliteli cihazı benimseyin, sistemin yüksek kalitesini, yüksek hızlı çalışmasını sağlayın, gelişmiş doğaya sahip olun. The imported PLC+PID automatic control method is an advanced, safe, reliable and convenient control method. İthal edilen PLC + PID otomatik kontrol yöntemi, gelişmiş, güvenli, güvenilir ve kullanışlı bir kontrol yöntemidir.

Otomatik algılama kontrolü, otomatik tamamlama algılama, dost ve dostça ekran arayüzü, algılama işini daha hızlı ve daha doğru hale getirir.

The upper computer adopts configuration software design, which can automatically generate the temperature control curve and report output. Üst bilgisayar, sıcaklık kontrol eğrisini ve rapor çıktısını otomatik olarak oluşturabilen yapılandırma yazılımı tasarımını benimser. Data collection and printing test results. Veri toplama ve baskı testi sonuçları.

 

Ana parametreler:


Ateşleme kaynak sistemi: paslanmaz çelik yanma borusunun iç çapı ve (8 + 0.1mm) iç çapı (6.5 + / 0.1mm) ve iki set (200 + 5mm)

Hortum: uzunluk (2.5 ~ 3mm), iç çap (7 + + 1mm) paslanmaz çelik yanma borusuna bağlı olmalıdır

Akış kontrol sistemi: bir akış ölçer, kesme valfi, anahtar valfi ve basınç ayar valfı içerir.

Akış hızı (45 + / 2) m1 / dakikadır ve sistem tarafından sağlanan nominal çıkış basıncı 2.8kpa'dır.

Sigara, bir filtre ucu veya bir filtre ve bir arayüz paketi ile silindirik bir sigaradır ve aşağıdaki gereksinimler karşılanır:

Gözlem penceresi: SUS304 paslanmaz çelik sargıyla çevrelenmiş sertleştirilmiş cam gözlem penceresi

Computer control system (test time, number of test times, delay time, etc.) can be set and recorded in the computer. Bilgisayar kontrol sistemi (test süresi, test süresi sayısı, gecikme süresi vb.) Bilgisayara ayarlanabilir ve kaydedilebilir. With high intelligence and guided menu operation, simple and intuitive features make the test results more accurate. Yüksek zeka ve yönlendirmeli menü kullanımı ile basit ve sezgisel özellikler test sonuçlarını daha doğru hale getirir.

Otomatik ateşleme (yüksek voltajlı elektronik yangın için).

 

Teknik hizmetler:


1. 20 yıl marka taahhüdü, patent kalitesi, kalite güvencesi, üstün performans, mükemmel kalite ve tam hizmet;

2. 20 yıl marka iletişim, profesyonel ekip, profesyonel teknik ve teknik danışman, ve işbirliği çeşitli kalite kontrol enstitüleri ve okullar;

3. bütün yıl için ücretsiz hizmet sunmak, beş kalite kontrol prosedürleri, malzeme girişinden ürün devir kontrol kalite, kullanıcı kesinlikle otantik olmasını sağlamak;

4. marka etkisi kesinlikle ürünlerin kalitesini garanti, ve biz yüksek kaliteli ürünler sunmak ve yüksek kaliteli ürünler ve en yüksek maliyet performansı sağlamak için test veri, ve şirketin garanti;

5. 18 professional technicals will solve any problem in your products. 5. 18 profesyonel teknik ürünleri herhangi bir sorunu çözecektir. Professional after-sales team will provide you with the most beautiful service; Profesyonel satış sonrası ekibi size en güzel hizmeti sağlayacaktır;

6. ücretsiz öğretim araştırma, ekipman bakım ve ücretsiz yükseltme donanım sunucusu;

İletişim bilgileri
Ada Feng

Telefon numarası : 18666420972

Naber : +8618666420972