Bizimle iletişim kur
Jack Young

Telefon numarası : +8613763134250

Naber : +8613763134250

Hooha ve Cezayir Müşterisi İşbirliği Yaptı

December 11, 2020

2018 yılında müşteri bizimle iletişime geçerek otomatik sarma ve sarma makinesi için bize danışmıştır.Aynı zamanda müşterilerimiz, başarılı vakalarımız ve ürün kalitemiz hakkındaki anlayışlarını daha da derinleştiren Youtube kanalımıza abone oldular.

Otomatik sarma ve sarma makinemiz, ekipmanın çalışmasını büyük ölçüde optimize eden ve müşterilerin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayan ileri teknolojiyi benimser.Otomatik sarma ve sarma makinesinin zengin ve olgun ihracat tecrübemiz nedeniyle, müşterilerimize uygun ekipman ve hizmeti nasıl daha iyi sağlayabileceğimizin daha fazla farkındayız.

Başlangıçta müşteri, piyasadaki birçok otomatik sarma ve sarma makinesi tedarikçisini karşılaştırdı.Birçok karşılaştırmadan sonra müşteri, ürünlerimizin kalitesinin üretim ihtiyaçlarına çok uygun olduğunu, fiyatın da çok rekabetçi olduğunu ve ayrıca yanıtımızın daha zamanında olacağı için bizimle iletişim kurma eğiliminde olduklarını söyledi.Sonunda bizden ekipman almayı seçtiler.

PI imzalandıktan sonra, müşterinin fabrikanın taşınması nedeniyle proje geçici olarak askıya alındı.Takip eden iki yıl içinde ikimiz de yakın teması sürdürdük.2020 yılında müşterinin yeni fabrikası düzenlendi ve proje yeniden başlamaya hazır hale geldi, bu yüzden bizimle iletişime geçti ve hemen bizimle bir sözleşme imzaladı.

Müşterilerimizin yeni projelerinin sorunsuz ilerleyebileceğini içtenlikle umuyor ve müşterilerimizin işlerinin daha üst düzeyde olmasını diliyoruz.Müşterilerimiz için daha fazla değer yaratmak ve onlarla birlikte büyümekten mutluluk duyarız.

hakkında en son şirket haberleri Hooha ve Cezayir Müşterisi İşbirliği Yaptı  0